Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

Kanade, Interprovincial Lotérie Corporation oznámila, že toho druhého týždenný čerpať na jeho Lotto Max hra popri nárast v lotérii hlava je maximálny jackpot záznam-nastavenie C$70 miliónov ($52 miliónov eur) 12 ft craps rozmery stola.
Dual čerpá: Toronto-so sídlom lotérie prevádzkovateľ používa oficiálna tlačová správa na detail, že Lotto Max čerpá boli koná každý piatok od roku 2009, ale to milovníkov teraz bude môcť zúčastniť identické utorok sedem-počet hry pre príslušný C$5 ($3.72) poplatok 12 nohy stola craps plány. Historické highpoint: Na Interprovincial Lotérie Corporation je vo vlastníctve Kanada je päť provinčných lotérie subjekty, ktoré zahŕňajú Atlantiku Lotériová Spoločnosť, British Columbia Lotérie Corporation, na Ontario lotérií a Hier Corporation, Západnej Kanade Lotérie Corporation a Loto-Quebec, a uviedol, že začatie druhej týždenný Lotto Max čerpať predstavuje " novú kapitolu v Kanadskej histórii lotérie.' Moderný kategórií: lotériová spoločnosť používa tlačovú vysvetliť, že každý Lotto Max zápis vidí účastníci môžu vybrať trio siedmich čísla od jednej do 50 a je dodávaný s jeden v 33,294,800 šancu zasiahnuť hlavnú cenu 12 ft craps tabuľka plány. Vyhlásila, že hry navyše ponúkajú C$1 milión dolárov ($742,955) Maxmillions jackpoty, ako aj nový Zápas lístka 5/7+bonus a Zápas 4/7+bonus kategórií 12 politiky sloty ako grécko.

Prečítajte si vyhlásenie Interprovincial Lotériová Spoločnosť.. sedem klany casino a aquaparkom. "Začína tento týždeň, Kanaďania môžu hrať národ najväčšie lotérie hry dvakrát týždenne thief river falls. Vďaka úplne novej utorok čerpať pridané na piatok kresliť, Lotto Max hráči budú vidieť, jackpoty rastú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.Čo je viac, hlavné Lotto Max jackpot teraz môže rásť rovnako veľké ako C$70 miliónov eur, jackpot ponúka ešte nie je vidieť v Kanade." mn.

12 ft craps rozmery stola

TOP