Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
G

VC, nový majiteľ konta bwin.strany, získala licenčné schválenie v New Jersey, čo znamená, že by sa mohol slobodne rozhodnúť, aby pokračovala v spolupráci s Borgata ponúkať on-line hier v štáte, by mali obe strany rozhodnú urobiť.
To bol povolený pod podmienkou nemajú žiadne "prevádzkové alebo riadenia kontroly alebo vplyvu" v prechodnom voľné sloty on-line žiadne peniaze. "Jednou z otázok, bwin.strana má, je to, že je viazaná sám v uzlov a vychádza veľa o NÁS obchodné otvorenia, a zrejme to nebol naozaj otvoril tak, ako dúfali," GVC generálny RIADITEĽ Kenny Alexander povedal Hazardných hier Zasvätených nedávno voľné sloty online č stiahnuť alebo registrácie. Určite, New Jersey by sa zdajú byť menej atraktívne vyhliadky na GVC ako to mal na bwin.strana v roku 2013, keď tam bola nádej, že iné štáty by podľa neho do nariadenia voľné sloty online č stiahnuť. Ale pretože GVC nemala licenciu v štáte, to bol nútený obrátiť sa s petíciou na New Jersey Rozdelenie Herný Výkon pre dočasné licencie tak, že strana-Borgata mohol pokračovať v prevádzke, zatiaľ čo jeho úplnú žiadosť bola za.

"Že má poškodenú ich podnikania ako veľká je coushatta kasíno. Mnohé z týchto bol opustený v roku 2013 podľa predchádzajúceho manažmentu, prípadne zvýšiť šancu na jeho licencovaný v USA na prvom mieste.

Voľné sloty on-line žiadne peniaze

TOP