Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
D

cérske spoločnosti IGT a William Hill oznámila viacročnú dohodu, aby sa NÁM ponúkajú lotérie full service riešenia na športové stávky v krajine cena nokia x6 v slotu. Nové partnerstvo znamená, dodávateľ a prevádzkovateľ bude spoločne do úvahy budúce športové stávkové príležitosti cenových ponúk a žiadostí z lotérií v USA na vzájomne exkluzívne základe šírka pásma rozšírenie a redukciu microstrip slot antény. Tento kombinovaný ponuka IGT je PlayShot Platformu, ktorá je už žijú v štyroch AMERICKÝCH štátoch, a William Hill výsledky ako prevádzkovateľ, už naberá oporný vo všetkých piatich AMERICKÝCH štátoch, ktoré majú úradne overenú športové stávky, mohla ukázať ako veľmi prospešné pre dvojicu a lotérií, ktoré sa rozhodli využiť ich služby bangkok automatu.
Nových partnerov na NÁS pozerajú štáty dúfajú, že nárast príjmov prostredníctvom rozšírenie športových stávok služieb po Najvyšší Súd rozhodnutie zrušil Profesionálne a Amatérske Športové Protection Act (PASPA) bandit sloty späť v mo. Renato Ascoli, IGT generálny RIADITEĽ, Severná Amerika, povedal: "IGT je jedinečnú pozíciu lídra v oboch lotérie a športové stávky technológie ponúknuť inovatívne riešenia, ktoré budú rozširovať možnosti pre hráčov a pre lotérie seba v tejto novej a vzrušujúcej market.
By tvarovanie toto partnerstvo s William Hill, sme schopní priniesť naše lotérie zákazníkov v každom štáte svet-trieda kombinácia technológie a prevádzkových skúseností."Joe Asher, generálny RIADITEĽ spoločnosti William Hill NÁS, dodal: "William Hill výsledky ako prevádzkovateľ celom svete, a naše jasné vedenie ako sportsbook operátor v USA, najmä, neznamená, že NÁS lotérie môžete byť istí, že pri výbere IGT a nám spolu, budú ťažiť z spoľahlivé, dôveryhodné a zodpovedne spravovaných riešenie – zvyšovanie príjmov na každý štát s kvalitou produktov a služieb.".

Cena nokia x6 v slotu

TOP