Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
K

aždý týždeň v sobotu prípade bude funkcia živú hudbu, DJ Sojourner s delikátní hmyzom vrátane Hovädzie Carpaccio ($12); tenko krájané Steak Dosky ($18); Chrumkavé Pečené Bravčové mäso ($12); Grilovaný Losos ($12); Syry, Orechy a Sušené Ovocie tanier ($12); Ovocné a Vegetarián čajníky ($6 každý); California Roll ($8); Krevety Tempur Roll ($8); Soba (5 Eur); Cesnak, Rôzne Huby ($4); Hranolky ($4); Sezónne Wok-Vyprážané Zeleniny ($6); Čokolády Plnené Bao ($6) a Ovocie, Čokoláda a Vaječné Koláče ($6 každý), ako aj špeciálne zvýhodnené nápoj menu vrátane vína, šampanské a kvôli začína na $5 na hornej polici značiek borderlands 3 trojlôžkové srdcia automatu.
Pre viac informácií, navštívte LuckyDragonLV.com borderlands 3 odomknúť všetky sloty. "Kombinácia krásne počasie, chutné sústa a koktaily, a jazz obývacia izba prostredie je pre perfektný večer na Cha Záhrade." Po úspešnom spustiť v októbri počas Filipínsky-American Heritage mesiac, Lucky Dragon pokračuje vo svojom "Hot Manila Noci," s live band výkony v piatok, November. 17, a piatok, November. Tweet To: Jazz sobotu a Teplej Manila Nocí prinášajú vzrušenie víkendy v @luckydragonlv tento novembra!https://bit.ly/2xRUgxy LAS VEGAS – Lucky Dragon Hotel & Casino oznamuje, Jazz sobotu začiatku sobota, November.
"Sme nadšení, s cieľom priniesť viac zábavy prvkov do nášho majetku," povedal Lucky Dragon viceprezident Operácií, Blaire Dela Cruz borderlands 3 odblokovanie výstroj sloty. 10., Piatok, November. Tam je $5 kryt poplatok za Drak Členov Klubu a $10 kryt poplatok pre nečlenov telefón f1 cena v slotu. 11 od 7 do 10 s.m.v Cha Záhrada, stredísk indoor-outdoor čaj salónik.

Borderlands 3 trojlôžkové srdcia automatu

TOP