Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
G

enting Hong Kong dokončila novú transakciu, ktorá je zameraná na udržiavanie stabilnej súvahy čo je hazardných hier rake. Inde, Genting Hong Kong Obmedzené oznámila to dobrovoľne pozastavené Explorer Sen cestovné činnosti v tchaj-wane, od 12. Mája 2021, vďaka novej Covid-19 ohnisko. Hong Kong Vlády povedal plavby je možné obnoviť prevádzku po upozornenie klesne minimálne o jednu úroveň (od úrovne výstrahy 3: 2). Genting Hong Kong je uvedené neistoty spôsobené prebieha pandémie "prekážkou, rýchlosť a rozsah obnovenie skupiny plachtenie činnosti v rámci jeho značkové flotily."Svet Sen, ďalšia plavba v Singapure, mal znížená kapacita cestujúcich do 50% na 14 čo je problém hazardu.
júna, ale to bolo zvýšenie z 25% kapacitu, ktorá bola vyhlásená v Máji. A Genting Sen plavby bolo umožnené pokračovať v operáciách od konca júla do Hong Kong Vlády, ale spoločnosť uznáva všetky nové ohniská bude tlačiť späť obnovenie dátum najbližšie kasíno na galena il.

Vo vyhlásení, skupina sa uistil, že je "aktívne nasadenie cestujúci cestovný príležitosti cez všetky možné cesty, uznávajúc, môže čeliť nepredvídané prerušenie poskytovania a účtovať ďalšie start-up náklady v tejto neistej proces."V rovnakej vyhlásenie, Genting povedal jej palube bol schopný ukončiť dovŕšenie $a 2.6 bn finančnej zadlženosti a rekapitalizáciu transakcie 28 najbližšie kasíno na gaithersburg maryland. júna. To bol prvýkrát vyhlásený v Máji ako prostriedky na zabezpečenie ďalšieho kapitálu a stabilitu a pomôcť spoločnosť obnoviť raz Covid-19 obmedzenia zjednodušilo. Transakcia zahŕňa nové peniaze zariadení $700 miliónov, zmena a doplnenie a rozšírenie existujúcich finančnej zadlženosti, ako napríklad zmeny v deň splatnosti, a rezervy z doraz financovanie opatrení na riešenie budúcich potrieb likvidity..

čo je hazardných hier rake

TOP