Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

le Ozawa povedal GamblingCompliance "podmienky sú stále právo" na zastavil kasíno účet a dať šanca na jeho prechode v nasledujúcej parlamentnej schôdzi na viac ako 70% ako poraziť joker poker machine.

Univerzálny hľadá škody ¥200 m (m), plus vymazanie a prerušenie distribúcie relevantné články, ako aj formálne ospravedlnenie reklama. Reuters hovorca Barb Burg povedal, že spoločnosť nebol ešte nevidel žalobe, ale trval na tom, "stojíme si vykazovania." Nie je známe, či Univerzálny bol pôvodný výrobca 29 pachinko-slot (pachisuro) stroje nedávno zadržali počas polície raid na nezákonné slot salón v Osake ako poraziť hazardných hier kráľ. Ak prešiel ďalší rok, podrobnejšie bill bude nasledovať v roku 2014, po ktorom kasína spoločnosti by byť vyzvaní, aby predložili návrhy. Sankei Shimbun uviedlo, že salóne, prezývaná New Yorku, bol umiestnený v high-end bytový dom a bol v prevádzke od roku 2010, približne ako dlho Tela Hovoriť nelegálne kasíno rulety bola vykonávaná pred Osaka polície, vypnite ho minulý mesiac. Pokrok v prechode kasíno účet spomalil tento rok v lete, potom sa zastavil úplne posledný mesiac s zrušení snemovne Reprezentantov v príprave na voľby na December ako poraziť indickej kasíno sloty. Vládnuca Demokratická Strana Japonska (DPJ), je v súčasnosti volieb v treťom mieste za zvýhodnený Liberálna Demokratická Strana (LDP) a nový Japonsko Obnova Strany (JRP). Keď sú výsledky v, cross-strana 154-člen Výboru Zákonodarcov na Podporu Medzinárodného cestovného Ruchu aka 'IR Giren" bude musieť byť znova na nosenie make-up nového parlamentu, ktoré sa začne svoju novú reláciu vo februári best real peniaze casino aplikácie pre android.
Univerzálny to oblek bola podaná v utorok v Tokiu proti Thomson Reuters a tri z jeho novinárov, Kevin Krolicki, Ian Geoghegan a Nobuhiro Kubo best real hlinené žetóny.

Ako poraziť joker poker machine

TOP