Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

rménsko priemysel založený služieb Digitain má potiah dohodu s Betsoft Herné integrovať Betsoft je plný balík automaty a stolové hry do svojho produktového portfólia prečo nie split desiatky v blackjacku. Digitain teraz bude schopná ponúknuť svojim partnerom Betsoft titulov vrátane Hriechu, Mesto Noci, Vtákov a Tipsy Turistické, rovnako ako výber stolových hier, medzi ktorými sú blackjack, poker a tri karty rummy prečo č tesco sloty sú k dispozícii. Digitain generálny RIADITEĽ Suren Khachatryan hovorí: "Spojením síl s Betsoft Herné nám umožňuje posilniť našu hru portfólio s širokú škálu nových titulov a témy poradie poker hands tlač.

Už sme ponuku našich partnerov viac ako 1000 hry, jeden z najširší výber na trhu poradie poker rúk vysokého na nízke. "Sme tiež pochopiť potrebu rovnováhy množstva, kvality, čo je jeden z dôvodov, prečo sme spolupracuje s Betsoft poradie poker hands zoznam. Ich hry sú tam s tým najlepším, keď príde do mechaniky, prevedenie a motívy." Anna Mackney, Account Manager spoločnosti Betsoft, hovorí: "je To obrovská príležitosť pre nás, aby naše hry pred viac hráčov na celom svete party poker telefónne číslo.

Digitain má pôsobivé rozvojové plány na budúci rok, a sme potešení, že môžeme spolupracovať s nimi, ako vstúpiť na nové trhy." Dohoda nadväzuje na sériu podobných vyhlásení Digitain kanada. Poskytovateľ nedávno začala v Rakúsku s Tipp1, a v Bosne s Xlivegaming.com party poker premier league 8.

Prečo nie split desiatky v blackjacku

TOP