Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
K

aždý pozvaný hosť môže prísť v kasíne s jedným ďalšie osoby. Stravovacie služby bude ponúkať obmedzené sedenie a nápoje podávané v poháre šanca na pristátie na 00 v rulete. júna. Hostia tiež "musia prax sociálnej dištancovanie sa zostať šesť až 10 metrov" od ostatných ľudí šanca na jackpot v automatu. "Hrať inteligentný a pobyt od seba," kasíno pokyny štátu. Hoci nemôžeme čakať, vitajte späť všetkých našich hostí, prosím dodržať toto pozvanie-len plus jeden hosť politiky a viem, že séria týchto pozvánok bude predĺžená cez týždne a mesiace príde," povedal Twin River celom Svete Holdings Výkonný viceprezident Marc Crisafulli. Raimondo hovorí, že štátne nemocnice majú približne 70 percent z ich miest k dispozícii, a tam to bolo menej ako 30 nových koronavirus hospitalizations 15 rovno dní.

Massachusetts " tri komerčné kasína sú pravdepodobne uzavreté prostredníctvom aspoň júna jocuri poker aparate pacanele. Kasína, v Lincoln a Tiverton povedať, že si začne znovuotvorenie v obmedzenej kapacity začiatku pondelok, 8.
Kasína budú posielať pozvánky na členov v kasíne prevádzkovateľa Hráčov Klubu odmeny program jocuri poker cu slávnosť. Ako v piatok, Rhode Island mal 14,635 pozitívne prípady COVID-19 a 693 úmrtí.

šanca na pristátie na 00 v rulete

TOP