Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
D

FS prevádzkovateľ DraftKings vydala vyhlásenie, v ktorom hovorí, že firma bude "pokračovať v prevádzke otvorene a transparentne v Texas" na základe ich nesúhlasu s Paxton názor na "to, čo súdov môže alebo nemusí robiť, ak sa predkladajú s otázkou, či denné fantasy športy sú právne pod Texas práva." Rival FanDuel zatiaľ oznámiť svoj zámer.

Richard Corcoran, ktorý je v súlade stať hovorca snemovne v roku 2017. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre stránky slot cez tri pulsa. Okrem FSTA je largesse, FanDuel má doled z $26k na jeho vlastné, zatiaľ čo DraftKings distribuované $26,500 stránky slot uvítací bonus 100.

Texas štátu, Generálneho Prokurátora, Ken Paxton (na snímke) zaradila jeho meno na zoznam AG, že bolo vyhlásené denne fantasy šport na nelegálne hry stránky slot cez pulsa xl bez výrez. Známky Gaetz, ktorých pro-DFS právne predpisy prijaté priaznivé výboru hlasovať minulý týždeň, dostala $10k. Paxton hovorí DFS zástancovia' argument ", že zručnosti, takže prevažuje, že šanca je minimálny, je napriek tomu priznanie, že šanca je prvok, a čiastočné šancu sa zapojiť." Ako pre, kto je "skutočný súťažiaci" v DFS súťaže sú, Paxton spočíva v roku 1994 stanovisko jeho predchodca, v ktorých sa uvádza, že v Praxi Komentár pripojené k hazardných hier štatútu jasne najavo, že zručností-hry výnimkou "je určené na vylúčiť iba ocenenia a náhradách, na ktoré vznikol nárok priamej účasti v súťaži – pól-vaulter pohár, pro futbal hráča plat – nie doručenia staviť na jej výsledok." Paxton konštatuje, že súdy majú ešte tento test výklad, ale jeho čítanie stanovisko "zostáva nezmenené", pretože "čítať skutočné-súťažiaci výnimkou, pretože niektorí navrhujú, že by sa táto výnimka prehltnúť pravidlo." Paxton jasné, že jeho stanovisko nemal vzťahovať na tradičné sezóny-dlhé fantasy súťaže, v ktorej hráči bazén ich vstupných poplatkov a split pot medzi sebou, tak dlho, ako sa uskutočňujú v "súkromné miesto," že "žiadna osoba, ktorá dostane akúkoľvek ekonomickú výhodu iné ako osobné výhry" a riziká víťazstvo alebo prehra sú "rovnaké pre všetkých účastníkov." Paxton stanoviska nebolo neočakávané, ani bola jeho načasovanie, ktoré vychádza v prvý deň Fantasy Športové Obchodné Združenie 2016 Zimné Konferencii v Dallase poker zadarmo vyhrať skutočné peniaze. V decembri, Paxton oznámila, že štát zákonodarcovia požiadali ho, aby vážiť o zákonnosti DFS zadarmo poker turnaje s peňažné ceny. V utorok, Paxton vydala svoje stanovisko, v ktorom prišiel k záveru: "je zakázané hazardných hier v Texase ak stavíte na výkon účastníka športového podujatia a dom má rez." Texas zákon obsahuje znenie, ktoré undercuts väčšina pro-DFS argumenty, na ktoré sa zákazy, stávky na udalosť, určiť buď "výlučne alebo čiastočne náhodou" a zručnosť hra výnimka sa vzťahuje len na "skutočné súťažiacich v bona fide súťaže na stanovenie schopnosti." Paxton názor cituje počet prípadov, v ktorých šancu môžete prepísať údajné zručnosti DFS súťažiaci, napríklad, hráč bejzbalu rozhodnutia účtovať valom a vymrštenia z hry. Texas – veril byť "top five" štátu v zmysle DFS hráč objem – spája New York, Nevada, Illinois a Vermont na zoznam štátu, AGs, ktorí vyhlásili za posledných niekoľko mesiacov, ktoré DFS je nelegálne hry.

Stránky slot cez tri pulsa

TOP