Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
N

avrhované zlúčenie UK hazardných hier obrov Ladbrokes a Gala Coral Group môže mať hit zachytiť viac, ako mnoho maloobchod v stávkových kanceláriách spoločnosti budú nútení predať nás daňové zmluvy o hazardných hier výhry. UK Súťaže Trhy Orgán (CMA) mala vydať predbežné rozhodnutie o 18 nás dane z hazardných hier výhry.

apríla o tom, či povoliť £2.3 b Kluci-Coral zlúčenia postupovať. Vo štvrtok, Mesto SOM citoval zdroje hovoria, že tejto časovej osi bol teraz " vysoko nepravdepodobné." Zatiaľ čo CMA konečné rozhodnutie o zlúčení je stále očakáva, že bude vydané dňa jún 24, Mesto SOM to zdroj tvrdil, potenciálny problém došlo aj nad tým, ako veľa z dvoch operátorov kombinovanej 4k stávkových kanceláriách bude musieť byť predaná na riešenie hospodárskej súťaže nás sadzba dane z hazardných hier výhry.
Scuttlebutt mal to, že dvaja operátori budú musieť znížiť svoje maloobchodné prítomnosť medzi 300 a 500 obchodov, ale Mesto SOM si CMA môžu vyžadovať toľko ako 1k obchody na predaj menší stávok prevádzkovateľov pre zabezpečenie zdravého a konkurencieschopný trh pre retailových punters zeus rozpútal automat online. V CMA sa očakáva, že na identifikáciu obchody, ktoré mu najviac hospodárskej súťaže a CMA je tiež veril byť trvali na tom, že obchody, nemôžu byť predávané, skôr než len uzavreté, verejné poznatkov, ktoré by mohlo ohroziť Kluci-Coral v nechcenú 'motivovaní predávajúci" pozíciu, keď príde na vyjednávanie cien pre tieto obchody zeus rozpútal automatu zadarmo. Zlúčenie bolo rozdiel od súpera William Hill, ktorého high street dominancie by eclipsed by Kluci-Coral únie prijímať regulačné palec hore zeus rozpútal automat online zadarmo.
V CMA je hlásené naliehanie na väčšie predaj mimo obchodov môže byť reakciou na Kopcoch' námietky, ktoré si vyžiadali trhu "nemusí byť schopný založení tretej národných síl, ktoré by sa stratil v dôsledku tohto spojenia." Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre čo bol prvý casino reno.

Nás daňové zmluvy o hazardných hier výhry

TOP