Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
M

ulti-nohu bazén prevádzkovateľov stávok Colossus Stávky prešli na 11 000 registrácií.
Spoločnosť za každý týždeň sedem-nohu správne skóre futbalové stávky, Colossus, ktorá ponúka garantovaný prizepool vo výške 10 m v každom čase, vyrobené oznámenia na ich Vianočný večierok, na ktorom sa zúčastnili veľvyslanec značky a bývalý Anglicku futbal medzinárodnej Michael Owen holdem top 20 úvodné. Okolo 100 VIP hráčov, B2B partnerov a profesionálmi sa zúčastnili akcie, ktoré videl, hostia účasť vo fantasy Colossus Stávky hra založená na historických futbalové zápasy. Owen sám commentated na akcie ako mobilné upozornenia prezentované hráčov s frakčnou hotovosti-v ponúka ako rôzne nohy hral holiday beach resort & casino. Hráč, live lístok môže byť uhradené v priebehu pol-krát a ako zápasy v bazéne kompletný, s frakčnou cash-ins umožniť účastníkom, aby nejaký zisk pri zachovaní záujem časť jackpot holding eso v pokri.
Colossus Stávky CEO a zakladateľ Bernard Marantelli povedal: "bola To skvelá noc a ukazuje to Colossus a najmä frakčnou peniaze na násobky sú naozaj púta aj priemyslu a verejným záujmom." "Michael Owen bol skutočný šport commentating na jeho vlastné ciele (a minie) vo fantasy hre." Zistilo sa, že Colossus, ktorí poskytujú aj týždenné bazény pre päť hlavných Európskych futbalových líg, z ktorých každý zaručuje minimálne £2 m v cenách, prevzali £700 000 za stávky od začne v auguste ruleta online bonus senza deposito. Prevádzkovatelia tiež ukázal, že 62% všetkých registrácií boli ukončené cez mobil, čo je aj kanál, cez ktorý 43% stávky boli umiestnené. Najväčší bazén pay-out pre jedného zákazníka doteraz £12,302.30.

Celkom 37% cash-v transakciách, ktoré sa vyskytujú na mobilné telefóny, s 92% uhradených-v vstupenky deje stratiť, zatiaľ čo najväčší hotovosti-v ponuke pre straty lístok bol £12,000..

Holdem top 20 úvodné

TOP