Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
P

okračovať v trende zobrazené v priebehu prvého týždňa hrať, šesť udalosti v Týždni publikované väčších oblastiach, ako v roku 2010. Darren Lese dal UK svojej tretej World Series of Poker náramok, pričom Udalosť #19, $2 500 6-Max Limit Hold ' Em kde kúpiť poker stroje. Kým Event #18 to pole bolo len šesť hráčov až v priebehu roku 2007 je záznam, to bolo až takmer 35% viac ako v predchádzajúcom roku.

Keď sa dostal dole na heads-up akcie, Kim Nguyen uskutočnila čip výhodu, ale Lese rýchlo prerušované jej sníva o tom, stať sa prvou ženou, ktorá trvať 2011 hlava kde kúpiť pokerové žetóny toronto. Posledná ženy, aby prijali WSOP udalosť titul bol Vanessa Selbst v roku 2008. Aby sa Briti sa príliš arogantné, Dallas natívne Podporovať Hays rýchlo hoisted USA vlajka, pričom Prípade, #18, $1,500 NLHE.

Keď sa dostal na final table, Hays eliminované päť z jeho súperov osem, vrátane runner-up Casey Kelton, vziať $735k a lesklé pekná vec (jeho prvá) kde kúpiť poker dodávky v okolí. Tri udalosti videl klesá, ale ako dvaja z nich boli $10k buy-in (a teda oveľa menšie polia, aby sa začalo s), vplyv na celkovú účasť je minimálne. Bývalý účtovník, Lesy, bude pravdepodobne užite si prepočítavanie až $213k získal (spolu s jeho vôbec prvý náramok) podľa outlasting na 353 ostatných hráčov nad podujatie tri dni hrať cass jazero kasíno grand opening. Jasne, odrezať NÁS hráčov prístup k online poker nie je bolí ich túžbu prísť a hrať. Nguyen, ktorým Lesy priznali "vie, čo robí," berie domov len plachý z $132k.

Kde kúpiť poker stroje

TOP