Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
O

nline bookmaker Betsafe oznámila podpísanie troch rokov sponzorstvo vysporiadať s Aviva Rugby Premier league strane Saraceno FC, riešenie, ktoré bude vidieť Betsafe stať kluby úradný stávok partnera. Podľa podmienok sponzorstvo riešenie, Betsafe značky sa objaví na Európskych Šampiónov Saraceno domov a preč košele od začiatku 2017/18 sezóny, hrajú prominentnú na kluby 10,000 miestna Allianz Park stadium schody texas hold ' em poker. Dohoda predstavuje prvý čas, ktorý Betsson Skupiny alebo ktorejkoľvek z jej dcérskych spoločností sponzorované rugby club.

Spoločnosť značky bude tiež vystupoval na nadchádzajúce Londýne dvojité hlavičky v Twickenham v septembri, ktoré predstavuje tradičné otvorenie rugby sezóny. Betsafe je káder športových partnerov zahŕňa Manchester City, Tony Bellew, Klietky Bojovníkov a inauguračné Star Šestky futbalový turnaj pre legendy straight flush vs poker. Vo vyhlásení, oznámením sponzorstvo riešenie, Nicola Fitton, Generálny Riaditeľ na Betsafe, povedal: "Sme radi, oznamujeme naše nové partnerstvo s Saraceno dnes. Saraceno je klub, ktorý je definovaný v profesionalitu, chuť a vynikajúci výkon a tieto sú hodnoty, ktoré sme odrážať každý deň na Betsafe schodisko poker texas hold ' em.
Sme pevne presvedčení, že vášeň vždy zvíťazí, kurzy, a nie je tam žiadna vášeň, ako že z Saraceno fanúšik alebo hráč schodisko v kasíne. Je nám potešením byť súčasťou Saraceno rodiny a tešíme sa na podporu klubu ísť dopredu." Saraceno Generálny Heath Harvey dodal: "Sme radi, vítam Betsafe ako sponzor klubu madrid. Sú spoločnosti, s preukázateľne záznam partnerstvo elite športové tímy v UK a tešíme sa na dlhé a úspešné partnerstvo sa missouri umožňujú on-line hazardných hier. Veríme, že sme nadviazali spoluprácu s firmou, ktorí sú veľmi ambiciózne a majú jednotky a vášeň pre inovácie hodnoty, ktoré môžeme silne pôsobia na Saraceno." robí minnesota dane hazardných hier výhry.

Schody texas hold ' em poker

TOP