Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
E

nvisioning kladné výsledky Christie v NCAA prípade v súčasnosti považovaný za Najvyšší Súd Spojených Štátov, športové riešenia inovátor SBTech oznámila podpísanie strategické partnerstvo s on-line herný softvér dodávateľa GameAccount Siete aco slot mozgov sprievodca inštaláciou. Licencovaný úradom Gambling Commission v Spojenom Kráľovstve, SBTech je uvedené, že riešenie bude vidieť dodávky jeho reálne peniaze a športové služby GameAccount klientom Siete založená v Spojených Štátoch prostredníctvom integrácie s GameStack enterprise software platforma by národa najvyšší súd zrušil súčasných Profesionálnych a Amatérskych športovcov Protection Act (PASPA) zákaz neskôr v priebehu roka.
Londýn-na základe GameAccount Siete sa dodáva vyše 70 pozemných kasínach v usa spolu desať v Európe s kľúč reálne peniaze on-line hazardných hier, riešenia, ktoré generujú ročné príjmy polevou 8 miliárd dolárov, zatiaľ čo SBTech je zodpovedný za športové platforma, ktorá vyhlásila, 'prináša konkurenčnú výhodu a rýchly rast" pre klientov. Richard Carter, Výkonný Riaditeľ pre SBTech, popísané strategického partnerstva ako "logický krok", ktorý umožní jeho firma na "rýchlo zaviesť" svoje inovácie nepreberné množstvo usa kasínach. Vyhlásil, že dúfa, že dohoda bude viesť k jeho spoločnosť spolupracuje s GameAccount v poradí na vyrovnanie prvá on-line a pozemných športové stávky v štátoch, napríklad v Pensylvánii a New Jersey aco slot mozgov cad detaily. "GameAccount Siete je licencovaná [a] dôveryhodný partner na viac než tucet Spojené Štáty kasíno prevádzkovateľom a je vybavená unikátnou duševného vlastníctva a preukázané záznam v doručenie a rastie herné Internet podniky v Spojených Štátoch," čítanie výpisu z Carter je tam kasíno na norwegian epic.

SBTech podrobné, že prevrhnutiu PASPA by mohlo viesť k príležitosti v Spojených Štátoch športové trhu stojí v prebytok $6 miliárd do roku 2023 je tam kasíno na oasis of the seas. Jeho partnerstvo s GameAccount miesta v Sieti obe firmy v "silná pozícia' využiť takéto predvídanie potenciálnych zákazníkov je tam kasíno na ncl pride z ameriky. Pre jeho časť, Dermot Smurfit, Výkonný Riaditeľ pre GameAccount Siete, vyhlásil, že bol "teší" na známosť sa zaoberajú SBTech je tam kasíno na mariner morí. On podrobné, že niekoľko jeho spoločnosti American klientov už ho požiadal, aby "prehodnotenie, zabezpečuje a podporu poskytovania' on-line a pozemných športové riešenia, ktoré by mohli byť okamžite implementované by PASPA byť obrátený. "Sme uskutočnili zdĺhavé diligence proces v Európe určiť preferované športové partner na základe ich technických schopností, Spojené Štáty licencií vhodnosti, schopnosť bezproblémovo integrovať s [naše] enterprise softvérová platforma a prepracovanosť ich podarilo športové služby," čítanie výpisu z Smurfit. ako vždy vyhrať v hre texas holdem poker.

Aco slot mozgov sprievodca inštaláciou

TOP