Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
s

ian prevádzkovateľa kasína Donaco International Ltd vykazujú netto zisk pripadajúci na akcionárov AUD77.2 mil US$58.2 miliónov eur) do 12 mesiacov do 30. júna. V predchádzajúcom roku, firmy zaznamenali AUD2.9-miliónov eur čistá strata.alebo najnovšie rozpočtový rok, Donaco oznámil na Austrálskej Burze cenných Papierov, ktoré bolo vydávanie svoje vôbec prvé výnosy – vo výške AUD0.01 na akciu – splatné na október 19.

onaco prevádzkuje dva casino vlastnosti, Aristo International Hotel vo Vietname a Hviezda Vegas Resort and Club (na snímke) v Kambodži – hranice vlastnosti, zacielenie hráčom z respektíve, Číny a Thajska.oey Lim Keong Tisu, Donaco je generálny riaditeľ, povedal vo vyhlásení, ktoré sprevádzajú ročných výsledkov: "Sme radi priniesli silný prevádzkový výsledok z oboch našich herných majetku, podstatnú časť našej zárobky v tomto roku prichádza z Star Vegas, ktoré prispeli AUD120 miliónov eur príjmy a AUD87 miliónov v podkladových EBITDA [zisku pred úroky, dane, odpisy a amortizácia]." onaco uzatvorenej v júli 2015 získanie Star Vegas sa nachádza v Poipet, Kambodža – za protihodnotu USA$360 miliónov eur.inancial roku 2016 bol prvý úplné vykazovanie roka sa zahŕňajú príjmy zo Star Vegas, poznamenal firmy investor prezentácia podal v utorok combien gagne le champion du monde de poker. Kasíno firma nahlásené skupiny príjmy z AUD143.4 miliónov za posledný účtovný rok.et herné príjmov v Star Vegas počas 12 mesiacov do 30. júna 2016 bola až 15,8% medziročne približne THB3.01 miliárd US$87.3 miliónov eur).et herné príjmy na Aristo Medzinárodné bola až 16.2 percent na RMB58.7 miliónov (US$8,8 milióna) poker aplikácie s priateľmi na peniaze.
Naše podnikanie je tiež produkovať silné peňažných tokov, vytváranie AUD48.7 miliónov eur peňažné toky z prevádzky a dokazuje našu schopnosť previesť EBITDA na peňažné toky poker aplikácie s priateľmi falošné peniaze. Naše vynikajúce finančné výsledky nám umožnila oznamujeme naším zámerom zaplatiť prvú dividendy na 1 Austrálsky centov na akciu, pri zachovaní našu silnú kapitálovú pozíciu a súvaha," povedal Pán Lim poker aplikácie facetime s priateľmi. Existujúce Hviezdičkový hotel Paradise bol majetok inovovať s nové herné hala konštruované a financovaný Donaco je Thajský partnera eú slot nariadenia (ehs 95/93).

Nie je teda kapitálové výdavky vyžaduje Donaco eú slot vzdanie lete 2021. Donaco je tiež dokončuje exkluzívnu možnosť získať celý Hviezdičkový Raj podnikania," dodal vyhlásenie sprievodný ročných výsledkov. eu4 viac nápad sloty mod.

Combien gagne le champion du monde de poker

TOP