Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
P

o orgánom, ktorý sa skončil kasíno monopol desiatimi rokmi, novo bohatý pevniny Čínskej vysokej valce začal liatím v vsadiť na pompézne nové strediská postavený zahraničných operátorov, ako je Las Vegas Sands Corp je bay 101 poker miestnosti otvorené.

Macau v oblasti hazardných hier tržby klesli o 6% v auguste, tretí rovný mesiac ročného poklesu po piatich rokoch nepretržitého rastu. S casino výnosy $45 miliárd v minulom roku, Macau je na svete najviac lukratívne hazardných hier trhu, outpacing Las Vegas Strip sedem krát viac je bay mlyny kasína otvorené dnes. Avšak, boom je začínajú slabnúť ako Čínsky Prezident Xi Jinping je korupcia zásah začne hrýzť, uvedenie oneskorenie na štedrý výdavky úradníkov a iných bohatých Číňanov je bay mlyny kasína otvorené teraz. Pomenovaný po francúzsky kráľ, ktorý začal budovanie slávny Palác vo Versailles, areál bude pochváliť 20 000 štvorcových stôp (1,860 štvorcových metrov) villa účtované ako svetovo "väčšina extravagantné" hotel suite, ktorý bude údajne stojí $130 000 kusov noc ako sa dostanete sainsburys dodacej slot. Zákazníci boli známe minúť viac ako $1 milión na zákazku modely ako sa dostanete priority dodávky zásuvka s tesco.
Louis XIII Holdings Ltd.povedal, že bude platiť automobilka $2 milióny vklad, $3 milióny viac do konca roka a ostatné $15 miliónov, keď autá sú dodávané v prvej polovici roku 2016. Fantóm je základná cena v Británii je o 450,000 libier ($734,000) vrátane dane, spoločnosť hovorca povedal, keď ceny sa líšia podľa trhu a veľa kupujúcich, aby vlastné funkcie, ktoré push ceny oveľa vyššie.
HONG KONG — Hong Kong tycoon má umiestnené najväčšie aby pre Rolls-Royce autá, dohodnúť sa na nákup 30 Prízraky na šofér hostí na luxusný resort on budovy v globálnom hazardných hier kapitálu Macau.Štefan Visel je 20 miliónov dolárov nákup prevyšuje 14 Prízraky kúpil Hong Kong Polostrove Hotel v roku 2006 ako sa dostanete opakujúce slot s asda. a Wynn Strediská.

Je bay 101 poker miestnosti otvorené

TOP