Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

ko vždy, najlepšie je zostať ostražité, neznámeho e-mailové kontakty on-line hazardných hier nelegálne v mexiku. Toto nie je prvýkrát, skutočný víťaz lotérie je názov bol použitý na cieľ nič netušiace obete, ako hovorca z Better Business Bureau, Marek Fernandes, vysvetlil. Zdá sa, že tieto konkrétne podvody sú viac chytrý, ako si môže myslieť, ako sa živí ľudí dôverný charakter, keď vidia, názov skutočným víťazom, a Harry Black podvod, dokonca odkazuje seriózne UK-na základe banky. Našťastie, Gantzer odmietol ponuku z tam o v.
V nedávnej správe farebné tv News, zdá sa, nový uhol pohľadu je používaný, ako Britskej Kolumbijskej multimilionár lotérii jackpot, výherca Harry Čierna sa používa na podvod nová vlna naivný obete ako jeho názov sa zobrazí v e-mailoch, presvedčiť ľudí, tam je skutočná cena, čaká sa na nich cestovné osn kasíno v spagnolo. Hovorí sa, že až okolo Marca tohto roka, podvodníkmi boli názvami 2010 Nova Scotia jackpot víťazi Allen a Victoria Veľké, aby nalákali ľudí do ich podvody. Krátko nato, že ona bola pokyn, aby sa vykašľať 450 dolárov v snahe otvoriť účet tak, že cena peniaze by sa uloží na ňu cestovné osn casino del diavolo significato.
S cieľom získať podiel na 66-rok-starý je lotérii vyhrať, všetko čo musel urobiť, bolo, aby dar. "Som e-mailom ho a on e-mailom späť ako Harry Čierne a len povedal, že som bol vybraný, spolu s tromi ďalšími ľuďmi, získať $2 milióny tak dlho, ako som daroval nejaké peniaze," povedal Gantzer. "Samozrejme, že som myslel, že to bol podvod," dodala, "ale moja zvedavosť bola hore, tak som šiel spolu s ním." Gantzer vysvetlil, že ona išla spolu až do bodu, v ktorom bola výzva, jej rodné číslo alebo vklad v hotovosti. Michelle Gantzer z Virginia povedal, farebné tv správach, že ona nedávno dostal e-mail od muža, ktorý tvrdil, predstavujú Harry Black, ktorý vyhral $31.7 miliónov v apríli, povedal jej, že ona bol jedným z mála ľudí, špeciálne vybral prijímať paušálnej sumy z jeho výhry cestovné troppo kasíno v ingles.

On-line hazardných hier nelegálne v mexiku

TOP