Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
S

portradar, nadnárodnej športové údajov spoločnosť, oznámila významné rozšírenie svojich Ázijských operácie, s otvorením novej 2 800 divákov-sqft úrad v Singapure sú hazardné hry straty predmetom limit 2. Skupina povedal, že spustenie svojho nového sídla v Singapure sa bude prehlbovať spojenie značky má s jeho Ázijských klientov sú hazardné hry straty spoluúčasť na plánovaní.

Sportradar v súčasnosti má partnerstvá s Ázijskej Futbalovej Konfederácie (AFC), Filipíny Basketbalovej Ligy (PBA), Liga Indonézia, Indický Super League. V uplynulom mesiaci, Sportradar sa zameriava na budovanie svoju činnosť v Ázijskom trhu vďaka partnerstvu s regionálnych vysielateľov, CCTV Čína, Rakuten Ázii, NAVER Kórea a Dentsu Japonsku.
Sportradar dodal, že jeho nové Ázijské HQ to bude ďalej posilňovať svoje jedinečné služby, ktoré ponúkajú v celej Ázii a je odhodlaná budovanie budúcich partnerstiev poker v st petersburg rusko. Agus Sugama, Country Director v Sportradar Singapur, komentoval na otvorenie novej kancelárie, povedal: "nový office symbolizuje náš záväzok voči Ázii regiónu, ako sme sa rozšíriť a pokračovať ak chcete zmeniť spôsob, podniky a športových federácií zapojiť svojich fanúšikov a spotrebiteľov prostredníctvom športové údajov a digitálneho obsahu, ako aj ochranu integrity športu." poker v zadnej vtip.

Sú hazardné hry straty predmetom limit 2

TOP