Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
M

arina Bay Sands, integrovaný rezort v Singapure, dosiahol vyrovnania SGD9.1m ($6,5 m) pre jeden z jeho bývalých patróny, Wang Xi. Bloomberg uviesť kasíne splniť požiadavky pre bývalú high roller, ktorý uviedol, bolo prijaté z jeho účtu.Údajné 22 neoprávnené prevody na zahraničných strany sa uskutočnil od októbra do decembra 2015, a boli údajne stoja podpísané písmená z účtu majiteľa, ale Wang Xi pohľadávky, podpisy boli sfalšované rs3 najlepšie v slot výstroj. Súdny proces je založený sčasti na skupiny zlyhanie overiť, či boli listy v skutočnosti podpísaný navrhovateľom pred "vykonávajúci sporných transakcií". Bloomberg uviedol, Marina Bay Sands vyriešiť mimosúdne a obe strany sa dohodli na non-prijatie zodpovednosti rs3 najlepšie v slot položiek.

Wang Xi sa bude môcť vrátiť do kasína za predpokladu, že takéto skupiny politík rs wiki krku slot položiek. V prípade údajne vyzval SPRAVODLIVOSTI USA začať vyšetrovanie nad možných porušení v AML predpisov. V januári, bývalý manažment Marina Bay Sands bolo vydané predvolania na dokumentáciu zapojenie interných financií je hazardných hier v právnej vermont. Avšak, ani Marina Bay Sands, ani Singapur je Kasíno Regulačný Orgán bol kontaktovaný DOJ týkajúce sa veci je hazardných hier právne v žilinskom kraji.
Vláda agentúra dať vo vyhlásení, že je odhodlaná zabezpečiť "kasína v Singapure, vrátane Marina Bay Sands, ostať slobodný od trestného vplyv alebo vykorisťovania, a berie vážne pohľad na akékoľvek obvinenia z neoprávnené prevody peňazí." je hazardných hier právne vo vietname.

Rs3 najlepšie v slot výstroj

TOP