Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
U

K Horseracing Bettors " Fórum (HBF) odhaduje, že 20,000 Britský online účty boli ukončené operátori za posledných šesť mesiacov. Odhad bol zaradený v zverejnenie výsledkov prieskumu medzi 3 žiadne sloty ľavej for provisioning (global limit).
apríla a 30 žiadne sloty sky záhrada traduction. apríla, v ktorej sa zistilo, že viac ako 4000 účty boli obmedzené v predchádzajúcich šesť mesiacov a viac než 1 000 účty boli zatvorené takýto stĺpec task_instance.bazén sloty.
Tieto čísla boli na základe správ z 878 respondentov, a 59% z nich uviedlo, že ich podiel v stávok na horseracing sa znížil v dôsledku úvahy obmedzenia a uzávery. Prieskum bol otvorený pre horseracing bettors len. Zatiaľ čo prieskum vykazuje len 1,000 účtu uzávery, 20 000 odhad je založený na samostatné číselné údaje získané HBF zo stávkových kancelárií.Že údaje tiež vedie k odhadu, že 40,000 účty sú pravdepodobné, že boli obmedzené obdobie, a to najmenej 7,000 osoby sú pravdepodobne boli ovplyvnené. Celkom 94% respondentov tvrdí, že bol vydaný žiadny iný dôvod na obmedzenie alebo zatvorenie ako to, že "obchodovanie rozhodnutie" ako vyhrať na crown casino a melbourne. Simon Rowlands, predseda HBF, bol citovaný Poručník, ako hovorí: "Na tvári, to je závažný problém, ak odvolanie stávkovanie na konské dostihy, je možno je vážne oslabené obchodných praktík jednotlivých stávkových kancelárií." Guardian aj kótované bookmaker zdroj, ktorý povedal: "drvivá väčšina zákazníkov" sú poznačené uzavretie alebo obmedzenia ako vyhrať na tanec bicie automaty. HBF povedal, že bude zverejňovať viac zistenia v pravý čas..

žiadne sloty ľavej for provisioning (global limit)

TOP