Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
P

o zverejnení dobrý set straty začiatkom tohto týždňa a ohlásila plány na diverzifikáciu mimo hazardných hier priemysel, Caesars Zábavy pochopiteľne spokojní sami so sebou. Počas generálny RIADITEĽ Gary Loveman post výsledky konferenčný hovor medzi šampanské a slávnostné skoby, on dal svoje názory na problém, ktorý je veľmi relevantné práve teraz – online poker v NÁS. Jeho úvodné poznámky podporili legalizáciu a regulácie online poker na federálnej úrovni je stávkovanie na internete právne v ohiu. Las Vegas Review Journal niesol pripomienky od Loveman a boli ako forthright ako generálny RIADITEĽ kedykoľvek predtým.
On povedal, "V priemysle, kde objavy a našu schopnosť slúžiť nových zákazníkov prísť epizodicky, pohyb našich značiek online predstavuje ďalší veľký fáze vývoja pre Caesars je stávkovanie na internete právne v nás. "Podobne ako sme pozorovali v Zákazu, pokusy o zákaz Američania od hrať poker online už jasne zlyhal najlepšie aplikácie pre online kasíno. Je čas na Kongrese legalizovať online poker." To je dôkaz, ak niekto potreboval, Loveman, že v skutočnosti naozaj bláznivý' tešil na Čierny piatok najlepšie aplikácie a získajte lepšie v pokri.

Koncom apríla videl generálny RIADITEĽ majú skutočný orgazmus za výraz "len federálne nariadenie nemôže." On tiež citované udalosti, ktoré deň ako "príležitosť", že "legitímne" herný oblečenie a federálna vláda musieť "využili moment." Ak toto všetko rozprávať, keď si chlapci vystrelil k nákladne zmontované torpédo do New Jersey vnútroštátne-poker plán?Chýba lodi v Macau je niečo, že spoločnosť je zrejme stále ruing a šancu získať krok vpred tohto regiónu, Loveman zdá skok na so zbraňami široký najlepšie aplikácie pre on-line poker. S Federálnych predpisov nejaký spôsob, ako vypnúť, Loveman neustále prichádza na šampión jej príčinou nemusí byť najlepší ťah. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre najlepšie aplikácie pre poker o reálne peniaze.

Je stávkovanie na internete právne v ohiu

TOP