Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

ko keby to nebolo dosť, inovátorom vyhlásil, že Kansas Lotérie je teraz navyše s využitím jeho OrderCast prediktívne objednávanie motor spolu s jeho Vylúhovať balík prinesie business intelligence produktov a služieb.

Terry Presta, Výkonný Riaditeľ pre Kansas Lotérii.. tanec bicie automat výbuchu. Firma uviedla, že všetky jeho technológie v "Slnečnica Štát" je napájaný jeho Dynamiku lotérie enterprise suite s jeho SciTrak Ultra okamžité hry riadenie zásob systému, ako aj jeho Vedením otvorenej architektúre inovácie. Američan herné zariadenia a systémy inovátor, Vedeckých Hry Corporation (SG), oznámil úspešné spustenie nového herného systému pre Kansas Lotérie predstavovať moderný suite Vlny miesta predaja maloobchodné terminály spolu čerstvé portfólio čerpať hry v kasíne.
Našich hráčov určite poteší nová hra skúsenosti a naši predajcovia budú mať prospech z rôznych prevádzkovej efektivity z technologických inovácií." ale švédsky preukaz malta. "" je Nám cťou byť poskytovateľ výber pomôcť Kansas Lotérie rásť v nasledujúcom desaťročí a slúžiť jej hráči a predajcov priebežne integrovať priemysle najviac inovatívny herný obsah, produkty a technológie." Nepreberné množstvo noviniek: SG bola udelená desať-ročnej zmluvy poskytnúť Kansas Lotérie s herných systémov a súvisiacich služieb v septembri a tento obchod je schopný byť obnovená až o ďalších päť rokov v kasíne.
Premiéra súčasť "strategický plán" na rast výnosov: Las Vegas-so sídlom Vedeckých Hry Corporation použili úradný utorok tlačová správa na detail, že nový herný systém šiel žiť cez Kansas Lotérie je sieť niektoré 1,700 predajcov z júla 29 tvoriť podstatnú časť prevádzkovateľ je "strategický plán" zodpovedne rastú príjmy pre štát a jeho príjemcov ale švédska licencia zoznamu. Pat McHugh, Celosvetovej Lotérii Systémy, Senior Vice-Prezident pre Vedecké Hry Corporation, povedal, že bol "nadšená vitajte v Kansas Lotérie", aby jeho firma je "systémy rodina" pred zistením, že zmluva obsahuje aj ďalšie in-store zariadenie ponúka pohodlie a rýchlosť-of-service.' McHugh vyhlásenie čítať... Jeho pevné podrobné, že táto inovácia je ponúkané všetky Kansas Lotérie predajcov, vrátane niektorých 300, kde hráči sú schopní sledovať ich aktuálne súťaže cez televízne monitory v kasíne. "nového podniku herný systém a súvisiace služby z Vedeckej Hry Corporation pomôže Kansas Lotérie dosiahnutie strategických cieľov je nastavený na maximalizáciu sa vráti do štátu Kansas' programy." Spustenie zahŕňa Racetrax virtuálny závod hra: vyhlásil, že lotérie hráči v Kansas teraz môžu tešiť 'vzrušenie z dostihov a výhry a výhry z hry keno" cez nový Racetrax elektronický virtuálny závod hlava ale švédsky preukaz zimpler.

Tanec bicie automat výbuchu

TOP