Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
n

ited Štáty založené na herné testy laboratórne a technické poradenstvo spoločnosť BMM International LLC, známy ako BMM Testlabs, hovorí, že bol povýšený Melissa Shuba (na snímke), aby riaditeľ pre dodržiavanie regulačných požiadaviek vonkajšie jedálenský na sústruženie kamenné kasíno.

Ms Shuba bol s BMM Testlabs na tri roky, slúži ako senior manažér pre dodržiavanie regulačných požiadaviek permainan slot yang menghasilkan uang. MM Testlabs povedal v pondelok písomného oznámenia, že Ms Shuba má viac ako 15 rokov regulačných skúsenosti, strávil väčšinu svojej kariéry v Nevade Gaming Control Board, v Spojených Štátoch.ollowing jej čas s Nevada regulátor, Ms Shuba slúžili – podľa vydania – v riadení úlohy na globálnej herné dodávateľa International Game Technology Plc (IGT) a na Canadian herné dodávateľa DEQ Systems Corp, ten teraz súčasťou kasíno, zariadenia a lotérie služby firmy Scientific Games Corp trvalé upgrade slot 2 cookie klikateľné. e dodal: "teším sa na prácu s Melissa ako sa postupuje v tomto dôležitú úlohu, okrem slúžiace ako dodržiavanie predpisov pre BMM globálny výbor pre súlad." MM Testlabs hovorí slúži viac ako 460 jurisdikcie z 15 lokalít a má približne 400 zamestnancov permainan slot yang mudah menang.

Sídlo spoločnosti sú v Las Vegas, Nevada, a skupina má kancelárie v Macau a Singapure, ako aj dvoch Austrálskych úradov, jeden v Sydney, Nový Južný Wales, a ten v Melbourne, Victoria. dualit lite 2 slot hriankovač plátno biele.

Vonkajšie jedálenský na sústruženie kamenné kasíno

TOP