Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
O

n-line operátor Betfair zaznamenala 50% medziročný nárast jej aktívnych zákazníkov, aby viac ako jeden milión, pre šiestich mesiacov končiace sa 31 ako získať 100 točení zdarma na caesars sloty.

októbra. UK-založená spoločnosť má tiež zaznamenali príjmy nárast o 26% £237.6 m, ktorá hovorí, že je riadený priaznivé FIFA World Cup výsledky v minulom lete ako získať 12 politiky sloty ako grécko.

Príjmy z majstrovstiev Sveta predstavovali £15.9 m, dvojité, čo bol vyrobený z Euro 2012 4 fotky jedno slovo poker stoly. Betfair je EBITDA je tiež na vzostupe, a to až 51% £73.9 m, zatiaľ čo mobilné príjmy má viac ako zdvojnásobil a v súčasnosti predstavuje 70% sportsbook príjmy.
Breon Corcoran, Betfair generálny riaditeľ povedal: "Tieto výsledky demonštrujú, silné dodanie proti našej stratégie pre dosiahnutie trvalo udržateľného rastu, ktoré sme uvedené pred dvoma rokmi. "Máme výrazne posilniť našu konkurenčnú pozíciu prostredníctvom investícií do produktov, ktoré odlíšiť Betfair a skvalitnením našich marketingových schopností v preplnenom trhu 4 obrázky 1 slovo hazardných hier. "Inovatívne produkty, ako je Hotovosť, Peniaze Späť Extra a Cena Rush, spolu so stálym zameraním na poskytovanie hodnotou cez trhu vedúce akcie a kurzy, ktoré majú povolené Betfair získať a udržať viac zákazníkov než kedykoľvek predtým.".

Ako získať 100 točení zdarma na caesars sloty

TOP