Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
G

rosvenor Kasína, dcérska spoločnosť Rank Skupiny, sa spojila s Kambi produkovať nové sportsbook pre on-line a pozemných hráčov party poker miliónov fáza 2.

V Grosvenor Športové značky vydali svoje nové sportsbook po vysporiadať s Kambi v januári tohto roka, a produkt je teraz integrovaný s Rank herné platformy, ktoré sú zásobované Ja Hier rovno poker kráľa ace. Hráči budú zacielené s škálu špeciálnych ponúk, ako sú cena zvyšuje alebo rozšírený kurz dva. Ako prevádzkovateľ má teraz možnosť sledovať jednotlivé on-line a miesta konania aktivít používateľov, tieto ponuky budú pravidelne aktualizované s cieľom poskytnúť viac osobné skúsenosti pre hráčov tri. Steve Munns, vedúci športu na Grosvenor Kasína, povedal: "snažíme sa poskytnúť našim zákazníkom najlepšie v kategórii pre všetky-kolo herný zážitok štyri.

"Sme zabezpečili Grosvenor Šport je vysoko kvalitná sportsbook produkt s dôvery, bezpečnosti a prestíž Grosvenor značky, ktoré naši zákazníci hodnotu a závisí od." rovno na stôl texas holdem.

Party poker miliónov fáza 2

TOP