Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
"

Hovoríme redeveloping, že celý průčelí budovy mimo Las Vegas Strip," Sibella povedal ako pridať viac otvorov v mugen. Zástupca pre Hakkasan Skupiny povedala, streda nočný klub nemá žiadne oznámenia o rekonštrukciou ako pridať viac otvorov v gacha život. Ale tieto nehnuteľnosti by mohli vytiahnuť na nohy návštevnosť dochádzky T-Mobile Aréne alebo Parku Divadla cez ulicu ako pridať viac sloty rýchly bdo.
MGM Grand už má obsadenosť úroveň nad 90%, takže tam nie je veľa príjmy doľava na squeeze z izby, Dekrét povedal. Chodci prechádzky spoločnosťou MGM Grand pozdĺž Pásu zadajte rozľahlá budova len prostredníctvom výťahu alebo nájsť vchod zastrčený v ulicu.

Sibella povedal práce na projekte by pravdepodobne nie začiatku tohto roka, a nedal potenciálnu hodnotu investície. Las Vegas-založené Únie Herné analytik Ján Dekrét povedal tieto vyhovovali "robí veľa zmysel." "MGM Grand je pripojenie s Strip je dosť ťažké. Zameranie doma MGM Resorts sa skončil masívne $6 miliárd investičného cyklu mimo Las Vegas v posledných niekoľkých rokoch, čo je viac času sústrediť sa na jej Pás vlastnosti. steakhouse v blue chip kasíno. Manažéri sú študovať spôsoby, ako vytvoriť viac buzz na svojom segmente Las Vegas Boulevard prilákať viac chodcov, povedal MGM Grand Prezident a Prevádzkový Riaditeľ Scott Sibella, ktorý bol spustený majetku posledných sedem rokov steakhouse v seneca niagara casino. MGM Grand má 700 izby v západnom krídle — bývalý Marina hotel—, ktoré sa tiahne smerom k bulváru "a naším cieľom je vyhodiť ho von do Gazy, a otvorte ho, ako niektoré iné vlastnosti majú robiť," povedal.

Ako pridať viac otvorov v mugen

TOP