Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

ohužiaľ, Zynga naďalej haly zákazníkov, ako jeho priemerná denná aktívny užívatelia boli 19m, dole 6m rok-na-rok, ale až 1m od Q4. Jasne na dobrú vec, Zynga plánuje začať nový Pravda Vegas Sloty niekedy v Q2 naučiť sa vysporiadať ruleta app. V troch mesiacov končiace 31 ako nainštalovať 2 ram palice v 6 slotov. Pre záznam, ktorý je okolo $250m menej ako mal tento čas minulý rok ako nainštalovať 2 ram v 4 slotoch.
Hit To Bohatý!Sloty tvorili 15% z hry príjmov napriek tomu, že 8% postupný pokles v mobile rezervácie a relatívne nové Čarodejník z krajiny Oz Sloty tvrdil, vlastné 15% podielom ako vložiť ruleta v programe powerpoint. Mobile vstupeniek boli až 31% medziročne na $139m, účtovníctvo pre 76% z celkového počtu vstupeniek. Mobile denne actives boli o niečo lepšie, padajúce z 19m v minulom roku 16m, zatiaľ čo web actives klesol o polovicu, 3m ako začať casino heist. Priemer denných vstupeniek na denné priemerný užívateľ boli 10.3¢, až od 7,5¢ v rovnakom období minulého roka, ale dole z 11¢ v Q4. Tick tick tick.. stiahnuť huuuge kasíno zadarmo.
Zynga je celkovo sloty portfólia tvorili 32% hry príjmy ako sloty rezervácie lepšiu 13% medziročne, pričom mobile rezervácie lepšiu 77% stiahnuť house of fun sloty.

Naučiť sa vysporiadať ruleta app

TOP