Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
K

alifornia-založené Gamblit Hier sa zaistil partnerstvo s Playboy Enterprises vyvíjať nové skutočné peniaze hazardné hry. "Sme presvedčení, že spotrebitelia budú vypracované na výkonných mobilných a pozemky-založené zručnosti herné skúsenosti, ktoré sme spoločne vytvorili." Nevada herné orgány schvaľuje arkády a zručnosť na báze automatov Gamblit Hier sa rozvíja zručnosti-založené hry, ktoré možno hrať viac hráčov v štýle "Angry Birds" a "Krížnik" medzi druhým a Gamblit je len jeden z technológie poskytovateľov a sloty výrobcovia pracujú na integrovať tieto hry na hracie automaty v Las Vegas. Brian Sandoval je hazardných hier hriech proti bohu.
Gamblit Herné generálny RIADITEĽ Eric Meyerhofer odhaduje, že kasína mohli ponúknuť skill-based video hazardných hier začiatkom alebo v polovici roku 2016 . pozemných kasína v Las Vegas a Atlantic City. Priemysel zasvätenými myslíte, že nové hry pomáhajú poskytovať podporu pre klesajúci sloty príjmy a zároveň prilákať mladšie demografické hráčov odstavené na videohry je hazardných hier znamenie bipolárnej.

"Playboy je neuveriteľné spoločnosť s bohatou históriou, ako v kasínach a arkádami je hazardných hier hriech pred bohom. Sme nadšení, že práca s Playboy," povedal Gamblit Herné generálny RIADITEĽ Eric Meyerhofer vo vyhlásení live kasíno konferenčné miestnosti som 1. dávka klinike. Návrh zákona prešiel štátnymi domy jednomyseľne, a bola podpísaná do práva krátko potom Gov live kasíno v blízkosti hanover.

Je schopný vytvoriť úplne nové zručnosti na herné skúsenosti, ktoré nám pomáhajú rásť naše publikum spotrebiteľov s kultovým značky ako Playboy je sen!" "Reálne peniaze a hracie je prosperujúce odvetvie a Gamblit je inovátorom v priestore," povedal Matt Nordby, Playboy Enterprises prezident global licencií, vo vyhlásení md.

Je hazardných hier hriech proti bohu

TOP