Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
B

etfair výročná správa odhalila, že spoločnosť dodáva silný výkon, zvýšiť jej podiel na trhu a prináša vo viac rekreačné punters, s 52% nárast aktívnych zákazníkov viac ako rok.

On bol vždy zástancom spravodlivosti a rozumu, a je známe, ako nemecký pivo, dobrú Škótsku, a [email protected] bullseye automat na predaj. nemohol som byť viac šťastný, platiť mu, čo platíme ho.

Betfair sa pohodlne boli medzi najlepšie na akciovom trhu-uvedené hazardných hier skupiny na generovanie zisku pre svojich akcionárov v priebehu posledných troch rokov, noviny poznámky bum kens koláč hrací deň. S úspechom prichádza odmenu; generálny RIADITEĽ dostane GBP 10 miliónov bonus Po úspešnom roku v ktorom dosiahli všetky, ale jeden z cieľov bol nastavený predstavenstva, Betfair generálny RIADITEĽ Breon Corcoran pocketed GBP 10 miliónov bonus, predtým dohodli, keď nastúpil do spoločnosti (potom v disarray) späť v roku 2012 bully psa t hrací adaptér. Corcoran je bonus podmienený na dosiahnutie troch hlavných cieľov; dva on naplnil a tretia bola odstránená v ohromujúci hlasovania akcionárov v januári tohto roka bullhead city do avi kasíno.
Corcoran je stratégia odklon od "šedá" trhy, kde regulačné alebo právne problémy sa môžu vyskytnúť, sa vyplatila, s viac spoľahlivý príjem a len 18 percent z príjmov vyplývajúcej z trhov, ktoré Betfair riadenia považujú za nakoniec neudržateľné. Ako akcionár, myslím si, že je dôležité, aby si odmenu, ktorá druh tvorbu hodnoty."Nie je pochýb o tom, že Corcoran pridal veľkú hodnotu pre spoločnosť; pestovanie UK zákazník čísla 250 percent a zvýšiť podiel hodnoty z GBP 750 miliónov LIBIER 2,3 miliardyJeho inovácie patrí zavedenie bežnej bookmaking on-line prevádzku na doplnenie základných stávok exchange podnikania Betfair, s novým okrem manipulácie stávky v hodnote 1,2 miliardy GBP — nie je ďaleko krátke Ladbrokes— v roku 2014. Má sledoval odvetvia rastú od jeho karpatské fáze na to, čo je teraz mystic island casino little egg harbor.

Bullseye automat na predaj

TOP