Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
H

TML5 hier rozvojový program a obsah marketplace Odobo oznámila partnerstvo s online operátorov Bet365 najlepšie v slot resto shaman čačky. Dohoda sa pozri Bet365 distribuovať výber nové hry, ktoré sú produkované hra rozvoja studios a jednotlivých výrobcov pomocou Odobo Game Development Kit (MSE) najlepšie v slot ret paladin 8.3. Bet365 už na trh dva nové herné tituly, pretože ich Odobo integrácie: The Legend of Olympus a Baccpo.

Hry vyrobené pomocou HTML5 sú dodávané prostredníctvom hráča prehliadača a sú kompatibilné s iOS, Android a Windows celej ploche, tablety a mobilné. Na Odobo Marketplace pôsobí ako self-štylizované "B2B app store" pre on-line herný priemysel, umožňuje prevádzkovateľom prechádzať, licencie, konfigurovať a inštalovať nové hry obsahu vyrobené účasťou tvorcov športové stávky vs poker facebook. Odobo zakladateľ a CEO Ashley Lang povedal: "Toto oznámenie je vyvrcholením mnohých mesiacoch tvrdej práce z tímov na Odobo a Bet365 športové stávky stránky s casino.

Spoločne zdieľame záväzok poskytovať hráčov s svieži a vzrušujúci obsah." Odobo hovoria, že sú plánovanie "viaceré platformy integráciu", ako sa "aktívne vytvoriť" global distribution for real hry obsahu..

Najlepšie v slot resto shaman čačky

TOP