Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

spire Globálne, kompletný iGaming riešenie pre prevádzkovateľov a biele etikety, oznámila uvedenie Captaincharity.com z Dobrých Mediálna spoločnosť , nové kasíno značka, ktorá predstavuje revolučný prístup k on-line hier existuje rebríček vyhovuje v pokri.
Inšpirovaná unikátnou vízia a poslanie zmeniť tvár odvetví hazardných hier, Captaincharity.com je dať preč plne 50% jeho čistého zisku na rôzne dobročinné a ekologické organizácie a je vedený čerstvé postoj k zodpovedný hazardných hier na základe celková transparentnosť. Novej značky bude napájaný ASG je komplexné riešenie, vrátane jeho kompletnou v-dom služieb ako špecializovaných CRM, viacjazyčný Zákaznícku Podporu a multi-trh licencie je tam bazén v mystic lake casino. Netrpezlivo očakávané spustenie Captaincharity.com predstavuje ďalší míľnik pre Aspire Globálne, pokračovanie rastu krivky, ktorý videl početné nové značky predstavila v roku 2017, rovnako ako úspešnú migráciu 4 zriadené kasíno značiek je tam real black jack randall. Jov Spiero, Aspire Globálny VICEPREZIDENT Predaja poznamenal: "som nesmierne nadšený potenciál tohto partnerstva a unikátna koncepcia sa opiera Captaincharity.com.

Je to one-z-za-druhu značka založená na myšlienke, že každý sa môže týkať je tam poker stránky. Máme veľmi vysoké očakávania na značke, najmä s ohľadom na skúsený tím za to." Thomas Smith, generálny RIADITEĽ spoločnosti Dobrých ľudí Media dodal: "Naša vízia je zapojiť našich hráčov v procese rozhodovania o výbere charity darovať a aktualizovať ich, o postavení ich dar a v reálnom svete vplyv to má." O Aspire Globálnej: spoločnosť bola Založená v roku 2005, Aspire Global ponúka komplexné iGaming riešenie pre prevádzkovateľov a biele etikety, vrátane kompletný balík služieb pre kasíno a sportsbook, viacjazyčný CRM, platby a kontrolu rizika, podpory, call centrum, VIP manažmentu, získavanie optimalizácia a robustný, popredných platformu ktoré nie sú zmanipulované. Aspire Globálne tiež držiteľom licencie na regulovaných trhoch vrátane veľkej BRITÁNII, Dánsku, Belgicku, Taliansku a na Malte.

Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre .

Existuje rebríček vyhovuje v pokri

TOP