Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

incent, Firemnej Komunikácie, bezplatné v USA/Kanada (844) IGT-7452; mimo USA/Kanada (401) 392-7452 James Hurley, Vzťahy s Investormi, (401) 392-7190 Simone Cantagallo, (+39) 06 51899030; pre talianske médiá otázky O Všetko-v Rozmanitosti Projekt All-v Rozmanitosti Projektu je priemyslu globálnych zdrojov pre údaje týkajúce sa rozmanitosti a inklúzie.

Jej cieľom je meranie údajov a podpora otvoreného a cieľ diskusie o rozmanitosti v rámci celej priemyslu po celom svete kde je poker miestnosti na parx. Máme zavedenú miestne prítomnosť a vzťahy s vládami a regulátorov vo viac ako 100 krajinách po celom svete a vytvárať hodnoty, dodržiavanie najvyšších štandardov služby, integritu a zodpovednosť kde je poker room at foxwoods.

Viac informácií možno nájsť na allindiversityproject.com alebo e-mailom na [email protected]. Využitie bohatstvo prémiový obsah, značné investície do inovácií, hĺbkové customer intelligence, prevádzkové skúsenosti a špičkových technológií, naše herné riešenia predvídať dopyt spotrebiteľov, nech sa rozhodnú hrať. Zbiera údaje prostredníctvom zamestnaneckých prieskumov a All-Index — štandardný index, ktorý je nastavený na konečné benchmarking, nástroj pre hazardné hry priemysle, na meranie pokroku pri dosahovaní začlenenie ako vypočítať poker matematika. IGT je záväzok k rozmanitosti a inklúzie pomôže slúžiť ako žiarivým príkladom na odvetvie na celom svete ako na vedenie o pokroku smerom k rovnosti na pracovisku." "Rodovej rozmanitosti nie je o tlačí kvót alebo programy," povedal kolega Všetkých-v Rozmanitosti Projektu Spoluzakladateľ Christina Thakor-Rankin: "Všetko-v Rozmanitosti Projekt je asi uznáte, že očakávania a túžby novej generácie zamestnancov a zákazníkov sú veľmi odlišné ako u nás, a my potrebujeme, aby sa zmeny teraz v poriadku prosperovať v budúcnosti." O IGT IGT (NYSE: IGT) je celosvetovým lídrom v hrách ako vypočítať texas holdem pokri. LONDÝN — IGT (NYSE: IGT) spáchal na zvýšenie rozmanitosti a inklúzie v celom hernom priemysle vďaka partnerstvu s All-v Rozmanitosti Projekt tak, ako je zakladajúcim členom a účastníkom projektu inauguračnú rok. Pochopenie tam, kde sme dnes bude informovať, čo musíme urobiť, ak chcete presunúť bar a vytvoriť dlhodobý vplyv." "Sedíme ako priemysel je prvou a jedinou organizáciou, pracovný pomôcť priemyslu ako kolektívneho z hľadiska Vývoja a inovácií," uviedol Kelly Kehn, Spoluzakladateľ Všetkých-v Rozmanitosti Projektu.

Kde je poker miestnosti na parx

TOP