Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
P

revádzkovateľ BwinParty sa dohodla na predaji všetky svoje podiely v World Poker Tour (WPT), aby developer Ourgame International Holdings pre $35m vlak z brisbane.

Nadobudnutie poplatok, ktorý je splatný v hotovosti, je predmetom úpravy v súvislosti dlhopisov a hotovosti v deň uzávierky aby casino nsw. BwinParty zostane ako sponzor rôznych podujatí WPT a televízneho vysielania v USA a Európe do konca budúceho roka vlak z kasína nsw do brisbane qld.

WPT získala Strana Hier na $12.3 m v roku 2009, a Party Gaming zlúčené s kolegami prevádzkovateľ Bwin v roku 2011 vlak z kasína do sydney cenu. Martin Weigold, BwinParty CFO, povedal: "Za posledných šesť rokov sme vybudovali WPT do celosvetovej série, s turnaje a TV obchodov v mnohých krajinách, vrátane Ázie, kde poker zostáva populárny a pestovanie športu.

"Však, v súlade s našou stratégiou spoločnosti našu non-core aktív, veríme, že teraz je správny čas na uvoľnenie, ktoré hodnotu pre akcionárov, aby sme sa mohli zamerať svoje úsilie na naše hlavné skutočnej peniaze hry a technológie, biznis." BwinParty zatvorené WPTPoker.com už skôr tento mesiac, ako súčasť chce zamerať svoje úsilie na jeho iné poker stránkach PartyPoker a Bwin poker. Prevádzkovateľ potvrdilo v Máji, že prijala návrh na odkúpenie celého vydali a vydávajú základné imanie spoločnosti operátorom 888 Holdings, ako aj návrh online herné skupina GVC Podnikov, ktoré neskôr oznámila jeho návrhu by sa spoločne financované služieb Amaya Hier. sac dos ruleta cheval.

Vlak z brisbane

TOP