Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Š

estnásť osôb, zatknutý v minulom roku, boli odsúdení podľa Macau je Súd Prvého Stupňa pre ich zapojenie do beží krútená VIP izby podvod v Cotai luxusné hotelové izby v minulom roku. Macau Post uviedla, že šestnásť arrestees boli vlastne pôsobia ako súčasť väčšieho zločinecké syndikáty najvyššia kasíno v okolí.
To uviedlo, že syndikát podvedení jednotlivcov, predovšetkým vysokej valce od pevniny, do hrá v jednej zo svojich VIP izby, čo sa ukázalo byť jednoducho luxusný hotel v prezidentských a corporate suites, ktoré boli transformované do neuveriteľné, VIP izby, kompletne klame punters, ktorí si mysleli, že sú stále plné liečbu v mene hotel najvyššia výhra na hracie automaty. Lieky a Sedatíva Nachádzajú Okolo $12,5 milióna za žetóny stávkovanie bolo zadržaných počas zatknutie minulého roka miestne orgány, spolu s mnohými hazardných hier a non-hazardných hier, pomôcok, ako sú skladacie baccarat herné tabuľky, v malom množstve lieky a sedatíva, a iné herné zariadenia, ktoré sa používajú v nezákonnej činnosti zákonný vek pre hazardné hry v floride. Dva roky Prevádzky Údajné Avšak, jeden z najviac šokujúce odhalenie celej operácie bol miestny výkon je návrh, že VIP podvod bol deje takmer dva roky, duping veľký počet nič netušiacich punters aby si mysleli, že boli liečené na špeciálne, VIP starostlivosť. Oni tiež poznamenať, že plánovanie, že šiel do podvodu bola na veľmi vysokej úrovni, ako okrem premeny hotelové izby do falošné VIP izby a kasína, skupina používa aj stooges predstavujú ako predajcovia, bezpečnostné stráž, public relations manažérov, a aj iných hráčov zákonný vek pre kasíno nz. Toto bolo naozaj dobre-plánované operácie, aj keď nelegálne a morálne úpadcu zákonný vek pre hazardné hry v kasínach.
Ale je maľba seedier obraz syndikátu a jeho operácie, tam sú obvinenia, že nápoje boli špicatý s drogami, a falošné presuny došlo na zabezpečenie nič netušiaci hráči len nemal šancu v falošné casino salónik. Ale tí, ktorí sa chamtivý nakoniec chytí zákonom, a bolo len otázkou času, kým syndikát chytili vykonáva ich podvod.

Avšak, aj keď môže mať scammed mnohých nič netušiacich obetí z ich ťažko zarobené peniaze a robil im navždy opatrný žiadne špeciálne spracovanie, páchateľov (jeden z Macau, a pätnásť z pevninskej Číne) teraz čelia trestu kdekoľvek od 18 mesiacov do troch rokov. A nebudete mať žiadne VIP izby, kde idú, a to buď..

Najvyššia kasíno v okolí

TOP