Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
J

e EPN hovorca informoval stlačte, že boli vystavené na rad Distribuované Denial of Service (DDoS) za posledných šesť týždňov.Čistý výsledok bol občasné výpadky v hráči Internetové pripojenie trvalé medzi 30-60 sekúnd, čím spôsobuje zmätok s oboma turnaj a peňažné akčná hra kasíno v okolí little rock.
"Sme pochopili, ako nepríjemné to bolo pre našich hráčov, ale žiadame vás, že ak ste skúsenosti odpojiť, aby sa pacient, počkajte 30-60 sekúnd, pre naše zmiernenie zariadenia kop a služba bude obnovená ako normálne." "Chceme tiež upokojiť našich hráčov, aby v žiadnom čase počas týchto útokov má na zabezpečenie svojich údajov kedy bola ohrozená. "Na tlačové správy boli distribuované len niekoľko dní po Víťaznej Poker Siete (WPN) musel zrušiť svoju $1m Zaručené, nedeľa Turnaj päť a pol hodiny do akcie. "Pracujeme v zákulisí na posilnenie Siete mechanizmy a štruktúry potrebné sa vysporiadať s takýmito útokmi na našich prevádzkach, a dúfame, že dosiahnuť riešenie krátko, že bude opraviť výpadky našej Siete Prevádzkovateľov a ich hráči mali vydržať počas posledných časoch," povedal o EPN Hovorca arkansas. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre kasíno v okolí lake charles. "Ospravedlňujeme sa na vás, našich hráčov, pre tieto posledných odpojenia spôsobené zločinný mimo zdrojov kasíno v okolí joliet illinois. Prevádzkovatelia siete pomocou EPN boli istí, že všetko, čo sa robí na zmiernenie týchto útokov, a čo je najdôležitejšie bezpečnosť svojich údajov zostáva pod zámok a kľúč kasíno v okolí los angeles. Vlastného Imania Poker Siete je posledný v reťazci on-line poker webové stránky, ktoré videl ich turnaji a peňažné akčná hra prerušená, vzhľadom na cielené Distribuované Denial of Service (DDoS).Čo sa deje?Kto je za to?Keď je to nezastaví?Tie sú typy otázok, dribling z úst online poker siete manažérov, ako ďalší člen rodiny bolo terčom hackerov hell bent na spôsobuje toľko bolesti a utrpenia, ako je to možné poker online je zadarmo. Opäť DDoS útoky boli na vine s WPN generálneho RIADITEĽA Phil Payton pomerne pevne presvedčený, že hackeri zámerne cielené $1m zaručiť súkromné tabuľka.
"Sme radi, že existujúci software a infraštruktúra už v mieste úspešne obhájili údaje z infiltrácia, a že vplyv na hráčov, zatiaľ čo frustrujúce, bola obmedzená na odpojenia od hernom Serveri, skôr než na ohrozuje súkromie a bezpečnosť svojich osobných údajov." "Budeme pokračovať, aby prijali všetky potrebné kroky na ochranu našej Siete, a na ochranu našich hráčov a integrity svojich údajov." Tam bol tiež vyhlásenie vydal FFP hrať poker online zadarmo bez registrácie.. Prosíme o vašu trpezlivosť a podporu, ako budeme pokračovať v boji s všetky naše vlastné zdroje, aby proti týmto útokom, a aby vytvorila stabilné, a reálnej herný zážitok s každým mechanizmu, ktoré máme k dispozícii, " povedal Plnú Flush Poker Hovorca.

Kasíno v okolí little rock

TOP