Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
V

Alabame Senátu schválené právne predpisy tohto týždňa, ktoré, ak schválený snemovňou Reprezentantov, sa spýtať občanov, či chcú povoliť obchodné hazardné hry a začať štátne lotérie.Štát senátori hlasovali 23-9 presunúť herné balík na dolnej komory pre ďalšie úvahy kde kúpiť mušle. "Cesta a cesta že sme sa museli dostať do tohto bodu s tohto zákona pred nami bolo ťažké a kľukatým jeden," uviedol Sen kasíno v okolí. Alabama Gov obrázok lady gaga poker face.

Kay Ivey (R) má pôstne obdobie jej podpora sa končí štátu zákaz hazardných hier obraz na výhru poker ruky. V skutočnosti, je to beh na dennom poriadku," Ivey nedávno povedal obraz black jack rastlín.

Verejná mienka však odvtedy zmenila o hazardných hier v celej krajine obraz americká ruleta tabuľka. Alabama je jedným z iba štyroch uvádza, že v súčasnosti nemá lotérie alebo obchodné casino v blackjack.

By Dom späť herné rozšírenie iniciatívy, vec by ísť pred voliči v novembri prostredníctvom hlasovania v referende. Do indiánskeho kasína, v súčasnosti pôsobí ako Trieda II herné zariadenia, ktoré môže ponúknuť iba elektronické bingo-založené stroje.Šesť ďalších kasín bude rozdelená na okresy z Jefferson, Mobile, Macon, Greene, Houston, a to buď Jackson alebo DeKalb.Šesť licencií by sa dal až na konkurenčnú ponuku kto vyhrá kravatu.

Kde kúpiť mušle

TOP