Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
a

cau prevádzkovateľa kasína MGM China Holdings Ltd v utorok povedal jej nový areál na Cotai bude obsahovať tri bydlisko ukazuje, s dvoma spustenie prvej, daboval "Skúsenosti" a "Osud" moduleo transformovať blackjack dub 22229.

Pod-stavebné MGM Cotai, s rozpočtom HKD26 miliárd US$3.3 miliardy eur), je v súčasnej dobe plánuje otvoriť v štvrtom štvrťroku roku 2017. GM Cotai bude ponúkať približne 1,400 hotelové izby a apartmány, priestor pre spoluprácu, luxusné kúpele, obchody a reštaurácie moduleo transformovať kliknite blackjack dub.

Nehnuteľnosť sa tiež 2000-sedenie divadlo (na obrázku v vykresľovanie), ktoré môže ponúknuť 10 rôznych sedenie opatrenia, ktoré firma hovorov", v Ázii je prvý dynamický divadlo".ccording na utorňajšej tlačovej správe, "Skúsenosti" bude 10 minút "technologické symfónia, ktoré predvádza divadla, inžinierske a architektonické zručnosť" moduleo pvc blackjack dub 22220. "Osud" sa opisuje ako "akcia-zbalil dokonalý divadelné produkcie" inšpirovaný konceptom TV hra ukazuje a dobrodružstvo video hry.

GM v Číne nemali zverejňovať podrobnosti o tretej rezident zobraziť plánované pre MGM Cotai caisse de rangement plastique ruleta. MGM Theater at Cotai prináša budúcich udalostí Macau, dnes," povedal James Murren, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ MGM Resorts International, vo vyhlásení uvedenom v release. MGM Resorts je rodič MGM Číne, s 56-percentný podiel caisse sk bois avec ruleta.

MGM je synonymom zábavy a prijali sme naše hlboké znalosti a začleniť ho s najmodernejšou technológiu na vytvorenie, nastavenie, ktoré sa bude obnovovať a zlepšiť spôsob, akým naše hostia zažiť zábavu," povedal Pán Murren.e dodal: "Na intricacy divadla je jedným z najzložitejších vo svete a investovali sme do prípravy našich miestnych zamestnancov naučiť sa, ako používať tento popredných zábava technológie." caisse de rangement plastique a ruleta.

Moduleo transformovať blackjack dub 22229

TOP