Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
T

ento týždeň, Mybet oznámila, že predáva svoj väčšinový podiel v Pferdewetten.de AG do zbierky jednotlivých investorov.
Celkový príjem bol nadol 11% €14.9 m a Mybet vykázala čistú stratu vo výške 802k, zlepšenie oproti €878k a strát v rovnakom období minulého roka. Ale tipovanie športových výsledkov sa takmer 39% €2,2 m a casino & poker segment klesli o 21% na výške 4,3 m je single deck blackjack lepšie.

Podiel predaja vyžaduje Mybet, aby sa povinné ponuky na veritelia v lehote 30 dní. Chudobných online výkon bol obviňovaný spoločnosti starnutia platformu, na náhradu, ktorá zostáva v predvolenej brány je singapur kasína otvorené teraz.
Mybet generálny RIADITEĽ Zeno Osskó povedal, že rozhodnutie predať bol jeden "by sme si želali, aby sa zabránilo", ale spoločnosť má zatiaľ dostať vzdialenosť od Maltčina regulátory týkajúce sa vlani v októbri je predaj Mybet to B2B platby dcérskej spoločnosti C4U-Malta Ltd. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre je single deck blackjack beatable. Mybet hovorí, že si nemyslím, že dôvod, prečo sa C4U predaj nemusia ísť cez, ale s Malta peniaze v limbu, Osskó povedal Pferdewetten predaj bol "najviac vhodné alternatívy, ktoré sú nám dostupné." Mybet to nedávno vydala Q1 výsledky ukázali svoje peňažné prostriedky a ekvivalenty pádu takmer jedna tretina €4.6 m na konci Marca je single deck blackjack lepšie ako multideck. Bohužiaľ, Pferdewetten bol jeden z Mybet je niekoľko jasných miest v Q1. Osskó povedal, že spoločnosť by miloval, aby mal jeho nová stránka spustená v čase pre Euro 2016, ale bol teraz zamerané na polovici júla alebo začiatkom augusta začali v čas pre nové Európskej futbalovej sezóny. Kôň stávok príjem bol do 15.4% €2.3 m a maloobchod športových stávok lepšiu 13.6% €5.1 m je automat podstatné meno.

Je single deck blackjack lepšie

TOP