Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
A

ko diskusie o tom, či legalizovať hazardných hier online v Pennsylvania pokračuje, American casino firma Penn National Herné Začlenené varoval, zákonodarcovia proti nastavenie sadzby dane pre iGaming operácie príliš vysoká. Návrhy na reguláciu hazardných hier online, v súčasnosti sa uvažuje v Harrisburg mohli vidieť iGaming daňových sadzieb nastaviť medzi 15% a 25% z hrubých príjmov, ale niektorí zákonodarcovia sú volanie na tieto tarify na zrkadlo tými, ktoré sú uložené na pozemných subjekty, ktoré stoja na 54% pre zásuviek s stolové hry dane na 16% covid vakcíny registrácia nie sloty sú k dispozícii.

Avšak, Eric Schippers, Public Affairs A Government Relations, Senior Vice-Prezident pre Penn National Herné Začlenené, používa posledných konferenčný hovor o spoločnosti prvom štvrťroku finančných výsledkov upozorniť, že "nikto sa zaregistrovať' poskytovať on-line hazardných hier, ak daňových sadzieb, ktoré sú stanovené na také strmé kurz covid vakcína nie sloty sú k dispozícii. "iGaming je pevne v mixe na oboch stranách," povedal Schippers. "Kľúčová otázka okolo iGaming práve teraz je zameraný na sadzbu dane, ktorá by sa mala uplatňovať covid vakcíny sloty sú k dispozícii okolí. Snažíme sa, zraziť nejaká hlúpa predstava, že by ste mohli mať daňové parity medzi iGaming a hracie automaty a že by to mohlo byť úspešný priemysel." Pennsylvania je projekčná rozpočtový deficit vo výške približne 3 miliardy pre 2017 a je nádej, že úplná legalizácia on-line hazardných hier by sa okamžite priniesť až $126 miliónov eur cez licenčné poplatky s východnom štáte, predpokladá, aby hrable v okolí $364 miliónov eur ročne prostredníctvom daní po prvých päť rokov prevádzky definícia slotu. "Snažíme sa presvedčiť [zákonodarcov], že ak oni [nastaviť iGaming sadzba dane príliš vysoký], nikto sa zaregistrujte pre to, a tak sme strávil veľa času sa snaží vzdelávať zákonodarcov na firmu, zatiaľ čo v rovnakom čase, úprimne povedané, odrazil snahu o štátnej lotérie byť služieb seba," povedal Schippers. Schippers zdá sa domnievajú, že Pennsylvania Lotérie nemá potrebné odborné znalosti alebo skúsenosti na efektívne spustiť regulované online kasíno, poker a hry, zatiaľ čo on predpovedal, že budúcnosť iGaming v Pennsylvania by mohla jasnejšie, neskôr v priebehu roka načítanie disku.

"Tak veľa plynulosť [a] stále je tu na diskusiu, ako aj na celom video herné terminálov v baroch a krčmách, viac v [Pennsylvania snemovne Reprezentantov] ako v [Pennsylvania State] Senátu," povedal Schippers definícia rulety v španielčina. "Je tu nejaká diskusia okolo satelitné zariadenia, ktoré by sa miesto tohto pojmu. By som očakával, že budete vidieť niektoré z diskusie začať gél trochu viac, tento rok v lete, v júni časový rámec, ale až potom, myslím si, že veľa je to len bude hluku a boja.".

Covid vakcíny registrácia nie sloty sú k dispozícii

TOP