Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
D

enne Fantasy Športy (DFS) súťaže sú podľa právneho teraz, ako boli za posledných sedem rokov, že newyorčania boli ich prehrávanie jackpot city online automaty zadarmo. David Boies, poradca DraftKings a Predseda, Boies, Schiller a Flexner LLP vydal vyhlásenie, čoskoro po rozhodnutie, ktoré hovorí: "Sme radi, že sa Súd nerozhodne dnes.
Nižšie súdu bol v odpovedi na žalobu podanú skôr New York Prokurátor Eric Schneiderman lojálni poker tuy n d ng. decembra AG mení jeho sťažnosť proti spoločnostiam zahŕňajú občianskoprávnych sankcií, vrátane, ako veľa ako $5,000 pre každý údajné porušenie NY obchodné právo a vrátenie asi 200 miliónov dolárov na viac ako pol milióna New Yorku, ktorí zaplatili štartovné do súťaže lojálni casino žiadny vklad bonus.
AG Schneiderman posledný manéver bol ísť priamo na športové stránky peňaženky v snahe rozbiť ich finančne. "Sme zapojení s zákonodarnej a Advokátov Všeobecné celej krajine, vrátane v New Yorku, aby zabezpečili, že naši fanúšikovia sú schopní skúsenosti našich súťaží v zábavné a spravodlivý spôsob, ako vhodné a premyslené spotrebiteľských práv na mieste lsf prácu slot dosiahnutá hranica. Zatiaľ DFS spoločnosti majú zvíťazil, aspoň v procesných manévre, aby sa ich problémy určené v plnej súde, skôr než administratívnych úkonov New Yorku top policajt vernostný bonus pre kasíno heist.

Jackpot city online automaty zadarmo

TOP