Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
Z

ákonodarcovia v Keni by čoskoro vyzvaný, aby hlasovanie o plť návrhy, ktoré by sa pozrieť, ak chcete obmedziť schopnosť národa športových stávok a hier firiem propagovať svoje výrobky cez lokálnych elektronických médií, kanálov, ako sú rozhlas a televízia 10 dolár min vklad kasíno.

Parlament Kene používa oficiálny piatok tlačová tvrdiť, že jeho Komunikačné, Informačné a Inovačné Výbor je v súčasnosti zvažuje, či chcete pridať niekoľko zmien a doplnení národa Herné Bill 2019 v snahe 'zatknúť runaway vznik a stávkovania šírené" cez krajiny vysielanie mediálnych kanálov 10 dolár vklad casino usa. Telo zverejnené, že tieto rokovania sú vedený Marakwet Západ zástupca William Kisang a bude zahŕňať zapojenie viacerých zainteresovaných strán odvetvia a regulačných orgánov, ako napríklad Komunikačného Orgánu a Kene a Stávkovanie Kontroly a Licenčnej Rady (BCLB) sloty technik pracovných miest v afrike. Rýchle revolúcie: jednotky, ak chcete obmedziť vzhľad hry a športové súvisiace televízne a rozhlasové reklamy prichádza len dva mesiace po Kenskej Prezident Uhuru Kenyatta (na snímke) podpísal opatrenie, že viac ako polovicu prevádzkovateľov deka sadzba dane na 7,5%. To bolo hneď nasleduje presun z BCLB, ktorá umožňovala takéto podniky začať propagovať svoje výrobky vzťahujú na rozsah a čas správy obmedzenia sloty super gorila voľné sloty. Pripojené úzkosti: Však Parlament Kene vyhlásil, že mnohí z jej členov sa odvtedy stalo sa zaujímajú o 'škodlivé účinky" takýchto reklám môže mať na 'nič netušiacich Kenyans" a národ detí sloty technik pracovných miest v južnej afrike. Telo okrem toho uviedol, že niektoré z týchto zástupcovia teraz následne tvrdili, že žiadne nové pravidlá reklamy z BCLB by mal byť povinný 'v súlade s ustanoveniami programového kódu a klasifikácie stanovenej Komunikačnej Orgán Keni a zahŕňajú prísnejšie povodia ustanovenia. Prečítajte si vyhlásenie Parlamentu z Kene.. sloty pre tcl na vajíčka drop.

"V tom, čo sa môže zdať byť neskoro objav regulátorov, že vysielanie stanice využilo medzery v multi-agency sektor upravujúce režim, Oznámenie Orgánu Keňa má teraz nazýva multi-agency prístup pri riešení týchto otázok, na kontinuálnej báze." Rozsiahle hodnotenie: členovia Komunikačné, Informačné a Inovačné Výboru sú okrem toho dôvodu, aby sa dôkazy z Médií Rady z Kene, ktorý upravuje etického správania novinárov a médií lekárov, ako aj Keni Film Klasifikácia radu pred rozhodovaní o tom, na aké kroky podniknúť temné duše extra vyladenie sloty krúžok. Ich odporúčania by potom mohli byť vložené ako zmeny a doplnenia do Herný Účet, ktorý je súčasne prechádza dlho očakávaný parlamentných preskúmanie, ktorý by mohol viesť k úplnému regulačné generálna oprava a vyššie licenčné poplatky spolu zriadenie národnej lotérie a najvyššieho strážneho psa..

10 dolár min vklad kasíno

TOP