Ak si chcete prečítať o tovare

FB TW YT PN
P

o nedávno odhalenie jeho inovatívne Gem Ruleta online stolové hry a iSoftBet má potiah obsah dodávky dohode s Rhino Zábava Skupiny pre prevádzkovateľa Kasína Dní značky negozio poker milano cez ripamonti.

Na základe nového partnerstva obchod, on-line kasína budú môcť zákazníci užívať služieb expanzívna sloty portfólia, vrátane hitom, Super Cievky: Spin It Hot, ktoré po výdavkov úspešné obdobie exkluzivity s gréckym virtuálne herné prevádzkovatelia Stoiximan a Rootz, stať sa špičkovým; ako aj fan-obľúbené, Aztec Gold Extra Zlaté Megaways, extra-balené pokračovanie iSoftBet to prvý úspešný Megaways dobrodružstvo Aztec Gold a má, podľa oceneného online hry dodávateľa a obsah agregátor, v priemere 25 percent viac stávky, ako sa to stáva v strižných poskytovateľa portfólia. Okrem toho, obchod zobrazí aj Rhino Zábava pákový iSoftBet suite z gamification nástroje a hráč zapojenie riešenia, ako sú herné tvorivo baviť a motivovať hráčov. Univerzálny odvolanie: na Margo novej spolupráce, Generálny Riaditeľ pre Kasíno Dní, Ross Parkhill povedal iSoftBet hry portfólia "ponúka jedinečné a pútavého obsahu pre hráčov všetkých chutí," a že sa "nadšený", aby boli schopní ponúknuť svojim zákazníkom. "So silným plán, očakávame, aby si dlhodobý úspech s iSoftBet ako ocenené partner," Parkhill povedal.

Obsah dodávky dohody signály ďalšie obchodné expanzia na Britské on-line a mobilné kasíno softvér služieb, ktoré majú za posledných 12 mesiacov uzavreté počas noci podporili jeho, na C-úrovni tímu a odhaľuje svoju novú značku vyhlásenia, pričom naďalej rozširovať svoju prítomnosť v regulovaných trhoch po celom svete susedovho psa kocky na môj trávnik. Head of Business Development pre iSoftBet, Lars Kollind používa zamestnanec spoločnosti tlačová vyhlásiť, že sa "teší", aby partner s Rhino Zábava, ako sa rozšíriť stopa ich hry ponúkajú na celom svete. "S inovatívnymi, pestrý obsah, so Podržte a Vyhrať a Megaways™ výrobky, opierajúci sa o našich popredných herné nástroj, sme pocit, že sme pridať významnú hodnotu pre všetkých našich prevádzkovateľ partnerov, a tešíme sa na dlhý a plodný vzťah s Rhino Zábava," Kollin povedal. Posledné novinky: okrem spúšťania svoj nový Klenot Ruletového stola hru, UK spoločnosti bol nedávno nominovaný na nie menej ako šesť EGR B2B Ocenenie, takže užšieho výberu pre Agregátor Platformy (nová kategória v tomto roku), Casino Dodávateľa Softvéru, Inovácie v RNG Kasíno Softvér, Inovácie v Slot Ustanovenie, Mobilné hry Dodávateľa Softvéru a Slot Dodávateľa nel poker il colore batte il full. Nominácia označte firmy zameranie a rozsah jej ponuke produktu, ako ju skúma budúcnosť iGaming majú po nedávno odkazovanie jeho myslenie do budúcnosti prístup v inovatívnej 7-ročná vízia bieleho papiera (pdf), ktorý popisuje kroky Riaditeľ pre Technológie Neal Garman a spoločnosť verí, že iGaming priemysel potrebuje, aby sa k dodať "budúcnosť osvedčilo" zábava skúsenosti. nek op slot wat te doen.

Negozio poker milano cez ripamonti

TOP